FANDOM


Крестьянин - старовинна руська форма слова-самоназви християнин.

Крестьянська віра - християнська віра.

Реєстровий крестьянин - людина, записана як крестьянин у тих чи інших документах, напр. представник реєстрового крестьянського сословія, основного сословія підданих царства Руського і Російської імперії.

Християни вірять, що Батьком і Засновником християнського народу є сам Бог-Спаситель, Цар і Господь Ісус Христос (Обраний Спаситель) який зійшов з небес понад 20 віків назад, щоб дати людям надію і вказати шлях до царства Божого на небі і на землі, святої Русі.

Перша відома згадка про самоназву "християнин" міститься у текстах святого Писання, у яких пояснюється людству Новий Заповіт (Діяння Апостолів) і відносяться до 1 століття н.е. Вперше християн було названо християнами в Антіохії: «І збирались у Церкві вони цілий рік, і навчали багато народу, і в Антіохії найперш християнами названо учнів.» (Діяння 11:26).

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.